واحد مهندسی :

وظیفه  اصلی این واحد محدود به طراحی و ساخت اگزوز نگردیده است و با در نظر گرفتن نیاز به دقت ساخت بالا ، افزایش راندمان تولید و ایجاد کیفیت مستمر در تولید قطعات نمیه ساخته ،این واحد طراحی قالبها با در نظر گرفتن قابلیت تعویض سریع متناسب با ابزارها و ماشین آلات  تولیدی  شرکت را نیز بعهده گرفته است .

همچنین با هدف تطابق پذیری قطعات حین تولید  با اسناد و نمونه های مرجع ، مونتاژ پذیری صحیح و کاهش ضایعات داخلی تولید و نهایتا ارائه محصولی با هدف رضایتمندی مشتری اقدام به ایجاد واحدی بنام کارگاه ساخت قالب با استفاده از ماشین ابزار دقیق و نیروهای متخصص نموده است .
 

  • طراحی و جانمایی بر اساس پلات فرم و شاسی :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • بررسی جریان و اغتشاشات جریان هوا در بخش های مختلف اگزوز :

 

 

  • بررسی میزان صدای جریان گاز و فشار برگشتی در بخش های مختلف سیستم اگزوز:

 

  •  

 

 

 

 

  • آنالیز افت صدای گاز خروجی

          با استفاده از نتایج آنالیز ، طرح نهایی بهینه از لحاظ کمترین میزان فشار برگشتی و صدای خروجی با توجه به پلت فرم خودرو ارائه میگردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

واحد کیفیت:

 

اهمیت خواسته های کیفی  و رعایت مبانی اصول  مشتری مداری این شرکت را بر آن داشته است تا با کنترل دقیق و مستمر فرایند های تولیدی و کنترل مواد اولیه ورودی با استفاده از ابزار دقیق اندازه گیری و تجهیزات آزمایشکاهی  همچنین همکاری نزدیک با آزمایشگاه های معتبر مطابق با استانداردهای جهانی از قبیل DIN،NES ،MES ، KES  بر اساس الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO/TS16949  واحد کیفیتی بسیار منسجم با دقت عمل بالا برای کنترل تولیدات خود بکار گیرد.

 از جمله آزمونهای بسیار خاص که  بر روی محصولات انجام میپذیرد میتوان به آزمونهای نشتی گاز، استحکام جوش، تستهای دوام و آلاینده های صوتی اشاره نمود .

بدین منظور و با در نظر گرفتن بازخوردهای ارائه شده از سوی واحد های فروش و خدمات پس از فروش، نیازهای اصلی ارتقاء کیفیت محصول ردیابی شده و با همکاری با واحدهای فنی مهندسی و R&D فرایندها تولیدی و اقدامات اصلاحی مناسب جایگزین میگردد.